info
عکس ایستگاه اتوبوس شقایق
category

ایستگاه اتوبوس شقایق محله خانی آباد شمالی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شقایق

ایستگاه اتوبوس شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان شهید کوهی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار پارس و همچنین شیرینی سرای شکر بانو، آژانس مسافرتی به آیین سیر، شورای حل اختلاف ناحیه 19، قهوه خانه سنتی فدک و نمایندگی فرهنگی بیمه کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق تهران

ایستگاه اتوبوس شقایق تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خانی آباد شمالی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید کوهی، بین میعاد و میثاق بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شقایق تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی حامل تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شقایق تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه
 • ایستگاه اتوبوس حمام
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، بین صمدی و محرمی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ماهان
  بلوار شقایق، بین شهید زلفی و میدان شقایق
 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شقایق ندارد.
  neshan logo