info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی
category

ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی

ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید خلیلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه احسان، پست سریع تی پی جی، مرکز خرید باطری جوادی، پویان باطری(امداد باتری رایگان) و فروشگاه پردیس اسپرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بدر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام سجاد، شهید خلیلی، بین خلیلی و شهیدان اعلایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدان اعلائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و باغ توت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدان اعلائی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، امام سجاد، شهید خلیلی، بین خلیلی و شهیدان اعلایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo