info
عکس ایستگاه اتوبوس هفت تیر
category

ایستگاه اتوبوس هفت تیر محله امجدیه - خاقانی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفت تیر

ایستگاه اتوبوس هفت تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بلوک هبلکس رسپینا و همچنین فرش ساوین، میدان هفت تیر، کافه کهن، مانتو عاج و بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفت تیر تهران

ایستگاه اتوبوس هفت تیر تهران در شهر تهران، محله امجدیه - خاقانی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مفتح، بین هوشیار و موسوی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هفت تیر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آرمن تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هفت تیر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 07 اردیبهشت ماه 1401

  افتضاح ترین سامانه اتوبوس ماله ایرانه چون مدیران و مسئولان بی عرضه ای داره. ساعت 7 صبحه و هنوز هیچ اتوبوسی نیومده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفت تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافراز
  مطهری، بین سرافراز و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر
  مطهری، بین پارسا و اورامان
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین زحل و طالبیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفت تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفت تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفت تیر ندارد.
  neshan logo