info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ زیار
category

ایستگاه اتوبوس باغ زیار محله باغ زیار، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ زیار

ایستگاه اتوبوس باغ زیار (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ زیار اصفهان و خیابان سهروردی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله باغ زیار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باقلوا خوشنام، فست فود ژان، کارواش سهروردی، جیگر و کبابی کورش و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ زیار اصفهان

ایستگاه اتوبوس باغ زیار اصفهان در شهر اصفهان، محله باغ زیار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سهروردی، بین باغ زیار و فرعی سوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس باغ زیار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سهند هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ زیار اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ زیار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه شیرین
  میرزا کوچک خان جنگلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مفتح
  بزرگراه شهید حبیب اللهی، حبیب الهی، بین کشاورز و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  حبیب الهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ زیار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ زیار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ زیار ندارد.
  neshan logo