info
عکس داروخانه دکتر جلیلوند
category

داروخانه دکتر جلیلوند محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر جلیلوند

داروخانه دکتر جلیلوند (داروخانه) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پاروت، کافه گندم، غذای ایرانی پینار، شیرینی سرای حبیب و بوستان یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر جلیلوند تهران

داروخانه دکتر جلیلوند تهران در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بلوار نبرد جنوبی بروید.

داروخانه دکتر جلیلوند تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله بلوار ابوذر - آهنگ است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه حضرت فاطمه زهرا (س)، دکتر ایرانپور و داروخانه شکورپور اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر جلیلوند تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس آشوری در نزدیکی داروخانه دکتر جلیلوند تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر جلیلوند تهران را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر جلیلوند واقع شده‌اند:

 • داروخانه حضرت فاطمه زهرا (س)
  بلوار ابوذر
 • دکتر ایرانپور
  بزرگراه بسیج، زمزم
 • داروخانه شکورپور
  بلوار ابوذر، بین زمزم و قلی زاده
 • داروخانه دکتر قربانیان
  (5.0)
  ده حقی(آهنگ)
 • داروخانه شبانه روزی شکورپور
  (3.3)
  بلوار ابوذر، بین زمزم و قلی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر جلیلوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر جلیلوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر جلیلوند ندارد.
  neshan logo