info
عکس دکتر ایرانپور
category

دکتر ایرانپور محله آهنگ، تهران

درباره‌ی دکتر ایرانپور

دکتر ایرانپور (داروخانه) در محله آهنگ تهران و بزرگراه بسیج، زمزم واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب و حلیم ممتاز گلپایگانی، ایران موبایل نمایندگی ایرانسل همراه اول رایتل، آزمایشگاه تشخیص پزشکی فلاح، آکادمی اسکیت جدیدیان و مرکز لیزر ترنم (‌ دشتی ) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ایرانپور تهران

داروخانه دکتر ایرانپور تهران در شهر تهران، محله آهنگ قرار دارد. استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، زمزم آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر ایرانپور تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله آهنگ است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر جلیلوند، داروخانه شکورپور و داروخانه دکتر قربانیان هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ایرانپور تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر ایرانپور تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلستان هجده قرار دارد. ایستگاه مترو بسیج هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ایرانپور تهران را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده دکتر ایرانپور واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر جلیلوند
  بلوار نبرد جنوبی
 • داروخانه شکورپور
  بلوار ابوذر، بین زمزم و قلی زاده
 • داروخانه دکتر قربانیان
  (5.0)
  ده حقی(آهنگ)
 • داروخانه دکتر مریم فراهانی
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
 • داروخانه دکتر بیطرفان
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، سی و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر ایرانپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر ایرانپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر ایرانپور ندارد.
  neshan logo