info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک رضوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک رضوان محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک رضوان

ایستگاه اتوبوس پارک رضوان (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی بوستان رضوان و همچنین بوستان رضوان (پارک بابائیان سابق)، تهیه غذای ارکیده، درمانگاه آیین شمس، پارکینگ عمومی و فروشگاه مصالح ساختمانی حقیقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک رضوان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک رضوان تهران، شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین قصرالدشت و کریمی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک رضوان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو کمیل قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سبز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک رضوان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک رضوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر
  امام خمینی، جیحون، بین طاهری و مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  بزرگراه نواب صفوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک رضوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک رضوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک رضوان ندارد.
  neshan logo