info
عکس ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
category

ایستگاه اتوبوس امیرکبیر محله آبشار، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امیرکبیر

ایستگاه اتوبوس امیرکبیر (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مجتمع آموزشی سادات موسوی، مرکز پایان کارتن خوابی (دفتر مرکزی)، دبیرستان دوره اول شاهد ارشاد، مسجد آشتیانیها و ایستگاه مترو امیرکبیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امیرکبیر تهران

ایستگاه اتوبوس امیرکبیر تهران در شهر تهران، محله آبشار و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امیرکبیر، 17 شهریور، بین آشتیانیها و گوته بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امیرکبیر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امیرکبیر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افروز
  پیروزی، اسپندی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی
  بزرگراه محلاتی، بین تمدن و وفایی برومند
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امیرکبیر ندارد.
  neshan logo