info
عکس فروشگاه کفش بن
category

فروشگاه کفش بن محله فردوسی، تهران

فروشگاه کیف و کفش
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه کفش بن

فروشگاه کفش بن (فروشگاه کیف و کفش) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از 116 فروشگاه کیف و کفش در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، موزه عروسک و فرهنگ و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، فروشگاه فال نیک و موسسه پرستاری طپش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه کفش بن تهران

فروشگاه کفش بن تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فردوسی و پیدا کنید. فروشگاه کفش بن تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فردوسی است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، کیف و کفش سالار، فروشگاه جهان گرد و کفش بوفو هستند.

چطور به فروشگاه کفش بن تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کفش بن تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه کفش بن تهران نیز ایستگاه مترو سعدی است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه کفش بن تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه کفش بن تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه کفش بن واقع شده‌اند:

 • کیف و کفش سالار
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • فروشگاه جهان گرد
  حافظ، بین ازهری و نوفل لوشاتو
 • کفش بوفو
  انقلاب اسلامی، نورمحمدی، بین مشیرالمعظم و خوشک
 • کفش شیما
  انقلاب اسلامی، بین خارک و حافظ
 • چرم شقایق
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کفش بن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کفش بن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کفش بن ندارد.
  neshan logo