info
عکس خدمات کامپیوتری بغدادی
category

خدمات کامپیوتری بغدادی اراک

ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات کامپیوتری بغدادی

خدمات کامپیوتری بغدادی (ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری) در اراک و بلوار امام خمینی، حاج رییس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ طلا، رستوران سمیعی، سرویس ADSL مخابرات اراک، لابراتوار چاپ عکس پدیده و فروشگاه رایانک قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری که در محدوده خدمات کامپیوتری بغدادی واقع شده‌اند:

 • فناوری اطلاعات پارمیس (نمایندگی اراک)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین واعظ زاده و خسرو بروجردیان
 • کتاب‌فروشی مرکز صالح
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • الماس وب
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین میدان امام موسی صدر و تبارک
 • شرکت اینترنتی ساتیا
  (4.0)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، واعظ زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات کامپیوتری بغدادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات کامپیوتری بغدادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات کامپیوتری بغدادی ندارد.
  neshan logo