info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5
category

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 محله کوی ولیعصر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ولیعصر مشهد و خیابان شهید محمد دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله کوی ولیعصر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رنگ و ابزار هامر، بانک کتاب کالج، مسجد امام زمان، دفتر ازدواج و طلاق و اغذیه آیدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوی ولیعصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهدی، مهدی 6، شهید محمد دایی، بین دایی 3 و 5 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس سجادسیر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید دایی 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس قائم 66
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس قائم 37
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس هفت حوض ۳
  هفت حوض، بین هفت حوض 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید دایی 5 ندارد.
  neshan logo