info
عکس گالری فرش شفقی ولیعصر
category

گالری فرش شفقی ولیعصر محله الهیه، تهران

فروشگاه فرش و موکت
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری فرش شفقی ولیعصر

گالری فرش شفقی ولیعصر (فروشگاه فرش و موکت) در محله الهیه تهران و خیابان دکتر مه لقا ملاح واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه فرش و موکت در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لئو مال و همچنین آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی، مسجد محمد رسول الله (ص)، رولکس، گالری آرتیبیشن و بانک صنعت و معدن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران

فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران در محله الهیه شهر تهران، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02122040177 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله الهیه است. فرش مسگرزاده، گالری فرش فرشته و فرش مباشری از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کاظمی قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه گالری فرش شفقی ولیعصر تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده گالری فرش شفقی ولیعصر واقع شده‌اند:

 • فرش مسگرزاده
  (5.0)
  پل پارک وی، ولیعصر
 • گالری فرش فرشته
  (4.0)
  پل پارک وی، ولیعصر
 • فرش مباشری
  (4.3)
  ولیعصر، نرسیده به باغ فردوس
 • نمایشگاه فرش عظیم زاده
  (4.1)
  ولیعصر، فیاضی، بین جلیل شهناز و دانیال
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری فرش شفقی ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری فرش شفقی ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری فرش شفقی ولیعصر ندارد.
  neshan logo