info
عکس گالری فرش فرشته
category

گالری فرش فرشته محله الهیه، تهران

فروشگاه فرش و موکت
4.0
2 رای

درباره‌ی گالری فرش فرشته

گالری فرش فرشته (فروشگاه فرش و موکت) در محله الهیه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه فرش و موکت در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین پل پارک وی، نمایشگاه فرش عظیم زاده، مسجد فرشته، هایپر می فرشته و درمانگاه فرشته قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گالری فرش فرشته تهران

فروشگاه گالری فرش فرشته تهران در شهر تهران، محله الهیه و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02122665752) تماس بگیرید. فروشگاه گالری فرش فرشته تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله الهیه به حساب می‌آید. گالری فرش جواهریان، فرش مسگرزاده و گالری فرش شفقی ولیعصر از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه گالری فرش فرشته تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری فرش فرشته تهران مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خبرنگاران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه گالری فرش فرشته تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه گالری فرش فرشته تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده گالری فرش فرشته واقع شده‌اند:

 • گالری فرش جواهریان
  بزرگراه مدرس، بیدار، صفری
 • فرش مسگرزاده
  (5.0)
  پل پارک وی، ولیعصر
 • گالری فرش شفقی ولیعصر
  (5.0)
  ولیعصر، دکتر مه لقا ملاح
 • گالری فرش کیمیا
  (5.0)
  بزرگراه مدرس، بیدار، صفری
 • نمایشگاه فرش عظیم زاده
  (4.1)
  ولیعصر، فیاضی، بین جلیل شهناز و دانیال
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری فرش فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری فرش فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری فرش فرشته ندارد.
  location استان تهران، تهران، پل پارک وی، ولیعصر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری گالری فرش فرشته

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo