info
عکس فروشگاه تایماز باتری
category

فروشگاه تایماز باتری محله کارتن سازی، یزد

درباره‌ی فروشگاه تایماز باتری

فروشگاه تایماز باتری (فروشگاه) در محله کارتن سازی یزد و خیابان بن بست ۳۷ واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بزرگ شهر و همچنین کافه بستنی دنج، تشریفات عروسی رضوان، فروشگاه اینترنتی ادیکا، فست فود تو دل برو و بورس لوازم جانبی ادیکا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه تایماز باتری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افلاطونیان
  شهید دهقان، بین وحدت و آزادی
 • فروشگاه اپال
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه فلاحی
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه ايزي پاريس
  آزادگان، بین 24 آزادگان و بیست و دوم
 • نیرو موتور
  آزادگان، بین بلوار آزادشهر و 18 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تایماز باتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تایماز باتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تایماز باتری ندارد.
  neshan logo