info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک سمیه
category

ایستگاه اتوبوس پارک سمیه محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک سمیه

ایستگاه اتوبوس پارک سمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بزرگراه محلاتی، بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان سمیه، مسجد امام علی ابن الحسین (ع)، مجموعه ورزشی شهید نواب صفوی، فروشگاه المهدی و دبیرستان هیات امنایی دخترانه اندیشه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سمیه تهران

ایستگاه اتوبوس پارک سمیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آهنگ پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه محلاتی، بلوار ابوذر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک سمیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک سمیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک سمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
 • ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
  بلوار نبرد شمالی، تقاطع پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بعد از حبیب
 • ایستگاه اتوبوس نبرد
  بزرگراه محلاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک سمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک سمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک سمیه ندارد.
  neshan logo