info
عکس ورودی مترو ایستگاه مصلی
category

ورودی مترو ایستگاه مصلی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه مصلی

ورودی مترو ایستگاه مصلی (ورودی ایستگاه) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان خرمشهر(آپادانا)، قنبرزاده واقع شده است. این ورودی یکی از پنج ورودی ایستگاه مترو در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران، ورودی مترو ایستگاه مصلی، خودپرداز بانک سامان و باشگاه ورزشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه مصلی واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه مصلی
  (5.0)
  بزرگراه مدرس
 • ورودی مترو ایستگاه شهید بهشتی
  (4.3)
  بزرگراه مدرس، بهشتی
 • ورودی مترو ایستگاه شهید همت
  (5.0)
  بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه مصلی ندارد.
  neshan logo