info
عکس ایستگاه اتوبوس چنچنه
category

ایستگاه اتوبوس چنچنه محله چنچنه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چنچنه

ایستگاه اتوبوس چنچنه (ایستگاه اتوبوس) در محله چنچنه شیراز و خیابان نارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چنچنه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیناگستر و مرکز خرید Richirochi و همچنین فست فود صوفی، قنادی رزیتا، لباس تک تاز، سوپر نارون و شرکت صنعتی فارس اسکات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چنچنه شیراز

ایستگاه اتوبوس چنچنه شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله چنچنه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، نارون، بین نارون 14 و 16 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چنچنه شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی تورج واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چنچنه شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چنچنه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارم
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 36، بین جمهوری اسلامی 34 و بلوار ارم
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس پل باغ صفا
  بلوار آزادی، بین آزادی 22 و مشکین فام
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چنچنه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چنچنه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چنچنه ندارد.
  neshan logo