info
عکس ایستگاه اتوبوس ارم
category

ایستگاه اتوبوس ارم (محله ارم، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارم

ایستگاه اتوبوس ارم (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برکه باغ ارم، موزه سنگ و گوهر دریای نور و بازارچه پردیس ارم و همچنین دانشگاه شیراز، کافه سنتی باغ ارم، مسجد دانشگاه شیراز، بانک ملت و دکه جعفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارم شیراز

در شهر شیراز، محله ارم ، ایستگاه اتوبوس ارم شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان ارم و جمهوری اسلامی36 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارم شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ورودی ایستگاه مترو نمازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارم شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  خیابان ملاصدرا، نرسیده به کوچه 2 ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس چنچنه
  بلوار جمهوری اسلامی، نارون، بین نارون 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی
  میدان نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارم ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان ارم و جمهوری اسلامی36
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo