info
عکس ایستگاه دوچرخه اشتراکی
category

ایستگاه دوچرخه اشتراکی محله سجاد شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه دوچرخه اشتراکی

ایستگاه دوچرخه اشتراکی (ایستگاه دوچرخه) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه دوچرخه در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین رستوران می‌شف، فست فود نوژان، کتابفروشی آکسفورد، کافه نون و جین وست شعبه سجاد قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه اشتراکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه
  بلوار فردوسی
 • ایستگاه دوچرخه پاسگاه سجاد
  (4.0)
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه دوچرخه خیام
  (4.3)
  بلوار ملک آباد، بین بزرگمهر و بلوار خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iran (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه اشتراکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه اشتراکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه اشتراکی ندارد.
  neshan logo