عکس ایستگاه دوچرخه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه دوچرخه (محله فردوسی، مشهد)

ایستگاه دوچرخه
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، نرسیده به رسالت

موقعیت ایستگاه دوچرخه در محله فردوسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله فردوسی مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه دوچرخه در محله فردوسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد، زیبایی نغمه و نگین، مرکز جراحی گهرسا و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نورآفرین قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، نرسیده به رسالت


سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه اشتراکی
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی
 • ایستگاه دوچرخه
  (5.0)
  بلوار فردوسی، اخوان ثالث
 • ایستگاه دوچرخه میدان جانباز
  (3.0)
  میدان جانباز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جوکر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی دوچرخه ایستگاه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه ندارد.
  neshan logo