عکس میدان کبوتر مشاهده در نقشه نشان
category

میدان کبوتر (محله تختی، تهران)

مکان تاریخی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، تقاطع شهید پیراینده

موقعیت میدان کبوتر در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


میدان کبوتر (مکان تاریخی) در محله تختی تهران و بلوار دستواره، تقاطع شهید پیراینده واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین فست فود سی سی، سفره خانه سنتی باباحاجی، فروشگاه افق کوروش، عینک تیکال و بوستان ابریشم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر میدان کبوتر


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، تقاطع شهید پیراینده


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان کبوتر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

اثر آثار جاهای مکان محل های بنای محل باستانی جاذبه دیدنی تاریخی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان کبوتر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان کبوتر تهران ندارد.
neshan logo