info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارفصل
category

ایستگاه اتوبوس چهارفصل محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارفصل

ایستگاه اتوبوس چهارفصل (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا، قنادی رضا و داروخانه شبانه روزی طسوج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارفصل تهران

ایستگاه اتوبوس چهارفصل تهران در شهر تهران، محله یوسف آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین رز و شصتم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارفصل تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس مدبر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارفصل تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارفصل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید همت
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین چهلم و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارفصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارفصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارفصل ندارد.
  neshan logo