info
عکس ایستگاه اتوبوس نانوایی
category

ایستگاه اتوبوس نانوایی محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نانوایی

ایستگاه اتوبوس نانوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین فروشگاه افق کوروش، کافه کوکان، شیرینی بی بی، مدرسه پویش و الکتریکی مصطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نانوایی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نانوایی تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه کردستان، اخلاقی، جهان آرا، بین فضل اللهی و سی و ششم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نانوایی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس رز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نانوایی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • ایستگاه اتوبوس سی و دوم
  ولیعصر، بین سی و دوم و نامجو
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  بزرگراه کردستان، ابراهیمی، بین والفجر و فجر دوم
 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و دوم و بیستم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نانوایی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، اخلاقی، جهان آرا، بین فضل اللهی و سی و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo