info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید افشار
category

ایستگاه اتوبوس شهید افشار محله جهاد، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید افشار

ایستگاه اتوبوس شهید افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان رحیم زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سیب 360، فروشگاه سلامت محور افشار (سلامتیمون)، ردلاین کالا، فروشگاه افق کوروش و آنی رایانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید افشار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید افشار تهران، شهر تهران، محله جهاد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، رحیم زاده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید افشار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید افشار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بزرگراه کردستان، اخلاقی، جهان آرا، بین فضل اللهی و سی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
 • ایستگاه اتوبوس چهارم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و هشتم و بیست و ششم
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده فنی
  کارگر شمالی، بین یازدهم و حسین نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید افشار ندارد.
  neshan logo