info
عکس ایستگاه اتوبوس سیدخندان
category

ایستگاه اتوبوس سیدخندان محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیدخندان

ایستگاه اتوبوس سیدخندان (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و اروکو - شعبه شرق و همچنین فروشگاه زنجیره ای اتکا - شعبه سوم خرداد، Mehr Brain Clinic، شرکت بیمه کوثر، دکتر مهران اقا محمد پور و مسجد رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدخندان تهران

ایستگاه اتوبوس سیدخندان تهران در شهر تهران، محله دبستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیدخندان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس دبستان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدخندان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیدخندان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  شریعتی، بین هویزه و توپچی
 • ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس سیدخندان آزادی
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شریعتی، بین پیروز و کاوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیدخندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیدخندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیدخندان ندارد.
  neshan logo