info
عکس موسسه تبسم مهر نیکان
category

موسسه تبسم مهر نیکان (محله جمالزاده، تهران)

درباره‌ی موسسه تبسم مهر نیکان

موسسه تبسم مهر نیکان (موسسه آموزشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و سه موسسه آموزشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، کافه لمیز، فست فود شیلا، ایران تایپیست و سینما مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه تبسم مهر نیکان واقع شده‌اند:

 • موسسه نوآوران
  ولیعصر، لبافی نژاد، بین ابوریحان و نوساز
 • موسسه تیراژه دانش ارتباط
  پاستور، بین آژیده و فسخودی
 • مدرسه عالی رسانه
  انقلاب اسلامی، نرسیده به اسکو
 • مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی
  ولیعصر، بزرگمهر
 • اموزش برنامه نویسی در جهاد دانشگاهی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه تبسم مهر نیکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه تبسم مهر نیکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه تبسم مهر نیکان ندارد.
  neshan logo