info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت محله تهرانپارس غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
3.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه دامون و همچنین فست فود شیلا (شعبه فلکه سوم تهارنپارس)، داروخانه دکتر حوری، بانک ملی، دفتر اسناد رسمی ۴۳ تهران و سنگکی هستی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران

برای رفتن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران باید به شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و بروید. شماره تلفن این فروشگاه +982177074481 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی به شمار می‌رود. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره‌ای سورنا و جانبو تهرانپارس نارسیس از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بزرگراه باقری، دویست و چهارده غربی
 • فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
  بلوار شاهد، خدابنده، بین مظفری و شهید خیری
 • جانبو تهرانپارس نارسیس
  بلوار خوشوقت، خبازی
 • وین مارکت
  (3.0)
  بزرگراه باقری، زین الدین، بین احمدی و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خضری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین داداشی و فراهانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

  شنبه 08:30 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 23:00
  دوشنبه 08:30 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 23:00
  چهارشنبه 08:30 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 23:00
  جمعه 08:30 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo