info
عکس جانبو تهرانپارس نارسیس
category

جانبو تهرانپارس نارسیس محله تهرانپارس غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو تهرانپارس نارسیس

جانبو تهرانپارس نارسیس (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان خبازی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و بازارچه دامون و همچنین رستوران سنتی صاحبدلان ، سالن زیبایی لولیتا، آموزشگاه موسیقی افرا، آبمیوه و بستنی ابراهیم برلیان تهرانپارس و باغ تالار تشریفاتی مهرداد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس

برای رفتن به فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس باید به شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و بروید. فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره‌ای سورنا و دنیای یاتاقان قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جانبو تهرانپارس نارسیس دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو تهرانپارس نارسیس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بزرگراه باقری، دویست و چهارده غربی
 • فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
  بلوار شاهد، خدابنده، بین مظفری و شهید خیری
 • دنیای یاتاقان
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین رحیمی طاری و نقلی اصفهانی
 • وین مارکت
  (3.0)
  بزرگراه باقری، زین الدین، بین احمدی و مطهری
 • شرکت تعاونی مصرف محلی امیران کوثر وفادار
  (5.0)
  بزرگراه باقری، زین الدین، بین احمدی و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saffari (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو تهرانپارس نارسیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو تهرانپارس نارسیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو تهرانپارس نارسیس ندارد.
  neshan logo