info
عکس ایستگاه اتوبوس زیست خاور
category

ایستگاه اتوبوس زیست خاور محله کوهسنگی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زیست خاور

ایستگاه اتوبوس زیست خاور (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسنگی مشهد و خیابان کوهسنگی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله کوهسنگی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قائم عج و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین سینما آفریقا، اغذیه آفریقا، آب انار ملس، هنرستان نمونه دولتی صنعتی شهید بهشتی و میدان شریعتی (تقی آباد) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زیست خاور مشهد

در شهر مشهد، محله کوهسنگی ، ایستگاه اتوبوس زیست خاور مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کوهسنگی، بین کوهسنگی 2 و 4 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس زیست خاور مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو الندشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس هما قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زیست خاور مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس زیست خاور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یا قائم آل محمد (عج)
  پنجشنبه 03 شهریور ماه 1401

  عالی عالی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زیست خاور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 17
  کوهسنگی، کوهسنگی 10، بهشتی 17، بین حاجی آباد 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سناباد
  (5.0)
  اسدالله زاده، بین اسدالله زاده 5 و مسعود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زیست خاور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زیست خاور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زیست خاور ندارد.
  neshan logo