info
عکس ایستگاه اتوبوس آذرشب
category

ایستگاه اتوبوس آذرشب محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذرشب

ایستگاه اتوبوس آذرشب (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان جنت آباد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید طوبی و همچنین تهیه غذا پارسی، شرکت فنی مهندسی پرند، دو به دو، درمانگاه دندانپزشکی ایرانمهر و آزمایشگاه دکتر ناجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذرشب تهران

ایستگاه اتوبوس آذرشب تهران در شهر تهران، محله جنت‌ آباد جنوبی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی است. ایستگاه اتوبوس آذرشب تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذرشب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفتم
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین هفتم و کلاشک
 • ایستگاه اتوبوس مجاهد
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین پژوهنده و مجاهد کبیر
 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین رضایی و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذرشب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذرشب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذرشب ندارد.
  neshan logo