info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی محله محمد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله محمد آباد مشهد و بلوار شهید رستمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله محمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان پردیس، رستوران مشهد الرضا، عکاسی فاطمی، ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی و داروخانه دکتر رازقیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی مشهد، شهر مشهد، محله محمد آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رستمی، بین رستمی 50 و 52 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی مصلی گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مصلی 10
  بلوار مصلی، بین مصلی 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 22/8
  بلوار شهید رستمی، شهید طالبی، بین طالبی 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30
  بزرگراه بسیج، بسیج 62، بین مصطفی خمینی 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 4
  بزرگراه بسیج، بسیج 62
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید رستمی، بین رستمی 50 و 52
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی

  شنبه 06:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 06:00 تا 21:00
  دوشنبه 06:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 06:00 تا 21:00
  چهارشنبه 06:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 06:00 تا 21:00
  جمعه 06:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo