info
عکس سوپر مارکت شیراز دریانی
category

سوپر مارکت شیراز دریانی محله آل احمد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شیراز دریانی

سوپر مارکت شیراز دریانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آل احمد تهران و خیابان گردآفرید واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین رستوران خانه کوچک، نانوایی بربری سیندخت، شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا، شرکت تامین برق و آب ایران (تابیران) و سوپر مارکت سیندخت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شیراز دریانی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت من و سن
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، کبیری پور، بین سیامکی و جهاد الحسینی
 • گیشا مارکت
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • سوپر مارکت لاله
  کارگر شمالی، میر
 • سوپر مارکت کاوه
  کارگر شمالی، صدوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zoghi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شیراز دریانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شیراز دریانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شیراز دریانی ندارد.
  neshan logo