info
عکس ایستگاه اتوبوس جوی بالا
category

ایستگاه اتوبوس جوی بالا محله جاوان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوی بالا

ایستگاه اتوبوس جوی بالا (ایستگاه اتوبوس) در محله جاوان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله جاوان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سپاهان تفلون اصفهان، ابزار پارسیران، پیرایش شقایق، رستوران پی پل (People) و مسجد محمدیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوی بالا اصفهان

ایستگاه اتوبوس جوی بالا اصفهان در شهر اصفهان، محله جاوان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین مقاومت و محمدعلی جوانی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوی بالا اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوی بالا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتشگاه
  آتشگاه، بین بهشتی و آسیاب
 • ایستگاه اتوبوس زهران
  آتشگاه، بین بهشتی و آسیاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوی بالا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوی بالا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوی بالا ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین مقاومت و محمدعلی جوانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo