info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 25
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 محله امیر المومنین، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 25

ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شلوغه (شلوغ بازار) و همچنین آژانس نامجو، ابزار فروشی حشمتی، مسجد موسی ابن جعفر، ابزار آلات فخری و نانوایی سخاوت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 مشهد است که در محله امیر المومنین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 24 و 26 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس گلشن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 25 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 43
  بلوار شهید آوینی، آوینی 41، گلبو 26- شهید بهشتی 23، گلبو، بین گلبو 38 و گلبو 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 38
  بلوار شهید آوینی، آوینی 39، گلبوی 24- شهید بهشتی 19، گلبو، بین گلبو 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 2
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، تقاطع سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس میامی 15
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 1
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، سخاوت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 25 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 24 و 26
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo