عکس ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 (محله خرمشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 65 و 67

موقعیت ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 در محله خرمشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 (ایستگاه اتوبوس) در محله خرمشهر مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خرمشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین فست فود روژان، هتل ارم مشهد، فروشگاه باتری جوادپور، املاک 8080 و دیزی سنگی مجید قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 65 و 67


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام رضا (ع) 67 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدی 17
  بلوار نماز، بین مهدی 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام رضا (ع) 67 ندارد.
  neshan logo