info
عکس فروشگاه رفاه لوازم خانگی
category

فروشگاه رفاه لوازم خانگی محله آل احمد، تهران

فروشگاه لوازم خانگی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رفاه لوازم خانگی

فروشگاه رفاه لوازم خانگی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله آل احمد تهران و خیابان نیایش واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم خانگی در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده علوم انسانی، کافه کتاب گالری مدرس، ورودی دانشگاه علوم پزشکی ارتش و کتابخانه مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران

فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران در شهر تهران، محله آل احمد و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09125437023 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آل احمد است. گالری برفاتان، فروشگاه حمید و فروشگاه لوازم خانگی هوم گالري از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه مخابرات قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رفاه لوازم خانگی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه رفاه لوازم خانگی واقع شده‌اند:

 • گالری برفاتان
  (5.0)
  کارگر شمالی، بین دیدگاه و فاطمی
 • فروشگاه حمید
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین پنجم و سوم
 • فروشگاه لوازم خانگی هوم گالري
  (5.0)
  دکتر فاطمی، اعتمادزاده، بین یزدانی و گردآفرید
 • آرشیت سازه
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، شهرآرا، بین آبشوری و هجدهم
 • مرکز پخش کولر گازی
  (4.0)
  کارگر شمالی، گردآفرید، هیئت، بین بهار و ایرج
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط GeniusOfTheCentury (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رفاه لوازم خانگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رفاه لوازم خانگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رفاه لوازم خانگی ندارد.
  neshan logo