info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سوم محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سوم

ایستگاه اتوبوس خیابان سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و مرکز خرید نیکروز و همچنین بوستان فجر، مبل هالیدی، باتری جمشیدی، فروشگاه آرایشی رز سیاه و تهیه غذا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سوم تهران

در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر ، ایستگاه اتوبوس خیابان سوم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان سوم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ایران تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران قیام دشت
  بلوار ابوذر، خاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران بروجردی
  بزرگراه بعثت، خاوران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو
  بزرگراه بسیج، بین رستم اعتمادی و علی اصغر بهمن آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه والفجر خاوران
  بسیج، خاتم الانبیا، ابومسلم خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo