info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی محله خاک سفید - گلشن، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی

ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موکب جوانان حضرت علی اصغر (ع)، مطب دکتر سهیل شعبانلوئی، مسجد حضرت علی (ع)، تعمیرگاه خودرو گلشن چمران و نمایندگی گروه بهمن کد ۱۰۶۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی تهران است که در محله خاک سفید - گلشن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، نرسیده به سفرنگ قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس سپه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حضرت علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  زین الدین، بختیاری، بین 238 و دویست و سی و شش
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین میدان ابوذر و آرمان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی ندارد.
  neshan logo