info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ
category

ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ

ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای علامه دهخدا، مواد غذایی خلیج فارس، مسجد جامع عشق آباد، موبایل سعید و داروخانه دکتر امرالهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اصفهان در شهر اصفهان، محله عاشق آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهدای عاشق آباد، بین شادی و میدان مقاومت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد بزرگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهدای عاشق آباد، بین 21 و حیدریان
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
  شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا
 • ایستگاه اتوبوس امام حسن
  شهدای عاشق آباد، بین باهنر و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس خانه فرهنگ
  شهدای عاشق آباد، بین میدان امام حسین و 48
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد بزرگ ندارد.
  neshan logo