info
عکس ایران شوفاژ
category

ایران شوفاژ محله امجدیه - خاقانی، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایران شوفاژ

ایران شوفاژ (بازار و مرکز خرید) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان ملک الشعرا بهار واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل مشهد، ایران رادیاتور، کنگره 60 ساختمان سیمرغ، هتل مهمانپذیر خانه تهران و خانه بهار - منزل ملک الشعرای بهار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده ایران شوفاژ واقع شده‌اند:

 • پاساژ مشیری
  انقلاب اسلامی، لاله زار نو، بین منوچهری و صفامنش
 • پاساژالبرز20
  انقلاب اسلامی، لاله زار نو، بین صفامنش و مصباح کریمی
 • کاغذ مقوا الوند
  مفتح، مانی
 • پاساژ پیچک
  انقلاب اسلامی
 • پاساژ جم
  انقلاب اسلامی، طبرسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جفری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایران شوفاژ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایران شوفاژ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایران شوفاژ ندارد.
  neshan logo