info
عکس ایستگاه اتوبوس سرداران شهید
category

ایستگاه اتوبوس سرداران شهید محله کن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرداران شهید

ایستگاه اتوبوس سرداران شهید (ایستگاه اتوبوس) در محله کن تهران و خیابان کوهسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شهران و همچنین داروخانه دکتر کواری، نگارستان، قهوه خانه درویش، دبیرستان دخترانه شهید باکری و انبار لوازم یدکی مرادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرداران شهید تهران

ایستگاه اتوبوس سرداران شهید تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کن پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین سردار و ولیعصر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سرداران شهید تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهدای کن قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس شهید مفتح را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرداران شهید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرداران شهید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر زیبا دو
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی
  بزرگراه باکری، شهید اردوشاهی، کانون، بین 14 و 15
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بزرگراه باکری، کانون، بین پل لاله و میدان الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار شرقی
  همت، کوهسار، بین هاشمی زاده و شهید نعمت اللهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرداران شهید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرداران شهید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرداران شهید ندارد.
  neshan logo