info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین محله دهم فروردین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین

ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین (ایستگاه اتوبوس) در محله دهم فروردین تهران و خیابان شاه آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دهم فروردین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر و روفرشی روناش و همچنین مسجد یاسین، رنگ خودرو جعفری، داروخانه حمیدرضا کیوانفر، کافه عربی یاقوت و دبستان دخترانه هدایت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین تهران در شهر تهران، محله دهم فروردین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، شاه آبادی، بین بابایی و یاسین می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 25 اردیبهشت ماه 1401

  یکی از بهترین محله های تهران هست ...مترو پیروزی مراکز خرید همه چی نزدیک هست ...محله آروم با مردمان خونگرم ....


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد یاسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس منزوی
  پیروزی، بین منزوی و دریاباری
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین امید بیگی و اوجی
 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد یاسین ندارد.
  neshan logo