info
عکس ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1
category

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فرایبورگ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین پلیس - 10، رستوران فرداد، پمپ بنزین کنارگذر، اداره کل راه و شهرسازی استان و فیزیوتراپی فیزیورادان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اصفهان

ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اصفهان در شهر اصفهان، محله هزارجریب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فرایبورگ واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرایبورگ 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عمار
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین استقلال میانی و ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
  سعادت آباد (آزادگان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرایبورگ 1 ندارد.
  neshan logo