info
عکس ایستگاه اتوبوس راستی
category

ایستگاه اتوبوس راستی محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس راستی

ایستگاه اتوبوس راستی (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین پارک سروناز، کتابخانه عمومی فلسطین، فروشگاه پاپیروس، آموزشگاه موسیقی شرر و املاک مرکزی یارمحمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس راستی تهران

در شهر تهران، محله مسعودیه ، ایستگاه اتوبوس راستی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس راستی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مهدی (عج) واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس راستی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده راستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین فلکه دوم و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین پیری و کلهر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس راستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس راستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس راستی ندارد.
  neshan logo