info
عکس بانک قوامین
category

بانک قوامین محله دیلمان، ری

درباره‌ی بانک قوامین

بانک قوامین (بانک) در محله دیلمان ری و خیابان امام حسین واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین سالن زیبایی شایسته نو، زمین فوتبال آریو مصلی نژاد، کترینگ سرخ پوست، فلافل دوکوهه و اداره آموزش و پرورش شهرری ناحیه دو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قوامین ری

بانک قوامین ری در شهر ری، محله دیلمان قرار گرفته است. یکی از بانک‌های محله دیلمان که مشتریان زیادی دارد، بانک قوامین ری است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه، بانک تجارت و بانک صادرات شعبه سه راه سیمان هم قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک قوامین ری برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک قوامین ری قرار دارد، ایستگاه اتوبوس میدان شهرری است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک قوامین ری مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک قوامین ری را قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قوامین واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  امام حسین، بین امیر آبادی و خسرو ساوجی
 • بانک تجارت
  امام حسین، بین دیلمان و وفایی پور
 • بانک صادرات شعبه سه راه سیمان
  (5.0)
  فدائیان اسلام، بین شهید مصطفی امیری و محمدی
 • بانک ملی
  (4.0)
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و نفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یسنا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قوامین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قوامین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قوامین ندارد.
  neshan logo