info
عکس ایستگاه اتوبوس نانوایی
category

ایستگاه اتوبوس نانوایی محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نانوایی

ایستگاه اتوبوس نانوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزدعمارت و همچنین رستوران سادات اخوی، کالای برق جهان افروز یزد، شرکت اطلاع رسانی گنبد کبود یزد، شرکت محصولات لبنی پگاه و سوپر حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نانوایی یزد

در شهر یزد، محله آبشاهی ، ایستگاه اتوبوس نانوایی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، بین دانشجو 14 و شهید مرتضی صالحیه واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نانوایی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نانوایی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  آیت الله کاشانی، بین آزادی و ایثارگران
 • ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله
  بلوار امیر کبیر، بلوار آتش نشان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 21 و 24
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
  آیت الله علاقه بند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نانوایی ندارد.
  neshan logo