info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی محله بهار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی

ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و مرکز خرید سپنتا و همچنین سینما صحرا، بوستان طالقانی، رستوران لانه کبوتر، بیمارستان پاسارگاد و پارت فوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی تهران است که در محله بهار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، طالقانی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طالقانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آرمن تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح، مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  شریعتی، بین آریا و جباری
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  مفتح جنوبی، نامدار
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه طالقانی ندارد.
  neshan logo