info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل 21/2
category

ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 محله زکریا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل 21/2

ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام علی (ع)، نان دهاتی ، فست فود،ساندویچ هاتلند، هایپر آبشار و کافه تهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 مشهد

ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران، بین منفرد 1 و میدان آبشار واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل 21/2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران
  بلوار نماز، بین بلوار دلاوران و نماز16
 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین رادان2 و نماز 17
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 16
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 16 و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل 21/2 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران، بین منفرد 1 و میدان آبشار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo