info
عکس اسباب بازی امید 110
category

اسباب بازی امید 110 محله بازار تهران، تهران

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اسباب بازی امید 110

اسباب بازی امید 110 (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله بازار تهران تهران و خیابان بازار حضرتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هشت فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین امامزاده سید اسماعیل، کلیسای تادئوس و بارتوقیموس مقدس، فروشگاه قلیان کاظم، مرکز خرید عادلی و رستوران سالنگ (غذاهای افغانستان) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران

برای رفتن به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران باید به شهر تهران، محله بازار تهران و بروید. فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک بچگانه مهتاب، پوشاک عمده ستاره وفس و پوشاک کودک قرار دارند.

چطور به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران نیز ایستگاه مترو میدان قیام است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه اسباب بازی امید 110 تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده اسباب بازی امید 110 واقع شده‌اند:

 • پوشاک بچگانه مهتاب
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک عمده ستاره وفس
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک کودک
  خیام، 15 خرداد، بین عرب زاده و بازار بزازها
 • فروشگاه لباس یزدان
  خیام، 15 خرداد، بین عرب زاده و بازار بزازها
 • تولید و پخش پوشاک لبخند
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریستیانو رونالدو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اسباب بازی امید 110 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اسباب بازی امید 110 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اسباب بازی امید 110 ندارد.
  neshan logo