info
عکس ایستگاه اتوبوس استخر شنا
category

ایستگاه اتوبوس استخر شنا محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استخر شنا

ایستگاه اتوبوس استخر شنا (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، کتابفروشی چشمک، داروخانه شبانه روزی دکتر میرشمسی، ساندویچ آقا و فروشگاه اعرابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد است که در محله سر دوراه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و شهید باروتکوب قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس استخر شنا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استخر شنا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چاه قبله و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استخر شنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استخر شنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استخر شنا ندارد.
  neshan logo